Flappy Bird Ailesine Kavuştu

Flappy Bird Ailesine Kavuştu 5.00/5 (100.00%) 16 Oy

Oynanma rekorları kıran Flappy Bird artık eskisi gibi değil. Geliştiricisi olan Dong Nguyen tarafından oyuna çoklu oyuncu özelliği, daha fazla engel gibi yeni ve ilgi çekici özellikler kazandırıldı. Çok fazla eğlence barındıran ve yine eskisi gibi çok zor bir oyun olan Flappy Birds Family Amazon’ un Android App Store mağazasından ücretsiz indirilebilir sürümü yayınladı.

Flappy Birds Family 2

Oynayanların saçını başını çektiği, telefonlarını tabletlerini kırdığı bağımlılık yapan Flappy Birds oyununun Flappy Birds Family olarak geliştirilmesinde ki amaç arkadaşlarınızla ailenizle bir şeyleri kırmadan rahatça oynanabilmesini hedefledik diyor Dong Nguyen.

Flappy Birds Family 3

Daha önce burada haberini yaptığımız Flappy Birds oyunu nihayet yeni özellikler, daha fazla engel ve çoklu oyuncu özelliği olan Flappy Birds Family ismi ile Amazon’ un Android App Store mağazasında görücüye çıktı. Oyun eğlenceli anlar yaşanacağa benziyor. Oyundan bazı kareleri sizlerle paylaşıyoruz.

Flappy Birds Family 4
Flappy Birds Family 5
Flappy Birds Family 6

Kısa süre içerisinde Android ve iOS marketlerde yerini alacak Flappy Birds Family oyununu oynamak için dört gözle bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir