Titanfall

Beğendiniz mi ?

Titanfall için hazır mısınız ?

titanfall-ogre

Daha önceden duyurusu yapılan ve 2014 yılında çıkması için beklenen video oyunu Titanfall nihayet PC için bugün Türkiye’de piyasaya çıktı.

Efsane oyun Call of Duty’nin yaratıcılarından biri ve Call of Duty serisini geliştiren diğer geliştiriciler tarafından yaratılan Titanfall yepyeni bir evrende cücelerle devleri, doğal olanla endüstriyel olanı ve insanla makineyi karşı karşıya getiriyor. Titanfall’ın hızlı akışı ve yakın geleceğe ait savaş ortamıyla ister seçkin taarruz Pilotu, ister çevik, ağır zırhlı Titanlar olarak mücadele edebilirsiniz. Titanfall temel savaş hareketlerini yeniden tasarlayarak oyunculara hareket esnasında taktik değiştirme ve duruma göre saldırma ya da kaçma yeteneklerini veriyor. Sadece Titanfall deneyimi nabzı arttıran çok oyunculu aksiyonu geleneksel kampanya modunun kahramanlık anları ve sinematik sunumlarıyla birleştiriyor.

Karşılaşacağınız aksiyon hem hızlı, hem de çok çeşitli – parkur tarzı duvar koşuları ve çift zıplayışlar yapacak, titanları gasp etme yeteneğine sahip olacaksınız. Pilot ile titan arasında istediğiniz gibi geçiş yapabilme özelliği sayesinde taktiklerinizi anında değiştirebilecek, duruma bağlı olarak saldırabilecek veya kaçabilecek, aksiyonu dikey olarak farklı yüksekliklere taşıyabileceksiniz.

Xbox 360 versiyonu 28 Mart 2014′ te çıkacak.

titanfall-release-date
titanfall0617-610b
titanfall-ogre-640_large_verge_medium_landscape
titanfall

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir